Українці люблять Путіна та Мєдвєдєва більше, ніж власних політиків

Опитування свідчать, що українці ставляться до лідерів Росії та США набагато краще, ніж до керівників своєї держави.

Більшість громадян України набагато краще ставляться до лідерів іноземних держав, ніж до вітчизняних політиків.

Про це свідчать результати опитування "Україна. Повноліття", проведеного Інститутом імені Горшеніна.

За даними опитування, більшість українців (59,6%) позитивно сприймають прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна. При цьому “надзвичайно позитивно” його сприймають 16,3% респондентів, просто “позитивно” - 43,3%. "Негативно” та “надзвичайно негативно” до Путіна ставляться 19,8% українців.

Про президента РФ Дмитра Мєдвєдєва позитивної думки 46,5% українців (“надзвичайно позитивно” – 12,8%, “позитивно” – 33,7% % ), негативної – 35%.

До президента США Барака Обами українці ставляться також переважно добре – третина (31,3%) в цілому позитивно (“надзвичайно позитивно” – 3,5%, “позитивно” – 27,8%), і близько чверті (25,6%) – загалом негативно.

За словами директора Інституту Горшеніна Костя Бондаренка, в усіх випадках “позитив домінує над негативом”. Стосовно аналогічних показників провідних вітчизняних політиків, експерт зауважив, що дані дослідження не будуть оприлюднюватися, аби уникнути підозри, що дослідження є замовним на користь тієї чи іншої політичної сили.

“Єдине, що я хочу сказати, жоден український політик не зрівнявся ні в балансах, ні в позитивах із західними чи східними політиками”, - відзначив Бондаренко.

Дослідження на тему "Україна. Повноліття" буле проведене з 10 по 18 серпня. Всього, згідно з всеукраїнською вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України, було опитано 2 тисячі респондентів у 160 населених пунктах, які репрезентують доросле населення у віці від 18 років.

Нагадаємо, за даними того саме опитування, майже 20% українців негативно ставляться до незалежності своєї держави. Позитивно свою незалежність сприймають 56,7% українців, а майже 20% сприймають її нейтрально.

В той же час, більше половини українців зараз негативно оцінюють Помаранчеву революцію та її роль у вітчизняній історії.

Читайте також:

Кожен п'ятий українець проти незалежності країни

Опитування: 80% українців соромно за свою державу

Опитування: українці не вірять жодному з провідних політиків

Опитування: українці люблять Росію більше, ніж росіяни Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: