Українці масово купують зброю і газові балончики

В останні кілька місяців попит на засоби самозахисту суттєво зросли.

Серед українців зростає попит на зброю та засоби самозахисту, зазначають експерти.

За їхніми даними, цієї осені хвиля озброєння пройшла багатьма областями східного та центрального регіонів. Цікаво, що люди почали активніше купувати зброю після того, як на підприємствах почалися масові звільнення.

Крім того, українці активно купують газові балончики. Попит на них зріс на 50%.

Що стосується мисливської та пневматичної зброї, то фахівці крамниць, які її продають, відзначають збереження динаміки продажів.

Різкого сплеску попиту, на думку фахівців, не спостерігається з двох причин. По-перше, для придбання потрібні дозвільні документи, оформлення яких займає близько двох місяців, а, по-друге, стримувальним чинником є зростання цін.

Пневматичну зброю в Україні не випускають, а постачають з Росії або Європи, тому власники магазинів зброї були вимушені переглянути свою цінову політику. Слідом за зростанням курсу долара та євро ціни на імпортну зброю було підвищено на 30% і більше.

Всього ж 70-80% зброї у магазинах імпортна.

Середня вартість пістолету Макарова, який стріляє гумовими кулями, зараз становить 2000-4000 грн., пневматичного пістолета системи Anix – 800-1500 грн., револьвера під патрон Флобера - від 1200 до 4000 грн. Ціни на мисливські гладкоствольні рушниці стартують від 4000 грн., мисливські нарізні - від 6000 грн.

Читайте також:

До кінця року в Україні буде 10 млн. безробітних

Невідомі пограбували банк в Донецьку. Відвідувача поранили

Криза відроджує українську армію. На 1 місце 17 претендентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: