Українці масово одружуються і змінюють прізвища

З липня по вересень в Україні було зареєстровано неймовірну кількість шлюбів — 106 тисяч (за аналогічний період минулого року було всього 48 тисяч).


Про це повідомили в прес-службі Мін'юсту. Пояснення цього явища у кожного свої: одні кажуть, що покоління 80-х років дозріло до серйозних стосунків, інші стверджують, що наступний рік дуже несприятливий для одруження за східними календарями (хоча цей високосний), треті — що допомогло 08.08.08 - містична дата, в яку всі прагнули одружитися (хоча минулого року була схожа — 07.07.07).

Весілля
Архів
Цього року весіль значно більше, ніж минулого (Фото: majkens.co.uk)
Найміцнішими сім'ями можуть похвалитися на Волині, Івано-Франківщині, на Закарпатті і Львівщині. Там на 3-4 шлюби припадає лише 1 розлучення. В інших же регіонах, наприклад, на Кіровоградщині і в Чернівецькій області, співвідношення шлюбів до розлучень 1:1.

Також українці масово почали змінювати свої прізвища. Всього за три місяці таких людей налічується більше чотирьох тисяч. Причини, як правило, практичні, але є і просто дивацтва. Одні вважають, що їм не пощастило з прізвищем, мовляв, немилозвучне, хочуть змінити його на яскравіше. Інші ж "перейменовуються" через політичні симпатії або просто заради жарту.

Так, за даними прес-служби Мін'юсту, українці змінили прізвища з з Кривокулінський на Тимошенко, з Урода на Романовська, з Свинар на Кравченко, з Бугай на Бондар, з Заєць на Петронюк, з Окунь на Енгель, з Козел на Пилипюк", з Мельник на Жук, з Усік на Тюфанова. Крім того, люди, незадоволені своїми іменами, змінили їх на екзотичні: одна Валентина стала Фатімою, інша — Леоніло.. Цікавий також випадок одночасної зміни імені і прізвища — Олександр Кравчук вирішив відтепер зватися Клоун Сміхось.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: