Українці масово здають зброю

484 громадянина України здали правоохоронним органам 4,57 тис. одиниць вогнепальної зброї під час місячника добровільної здачі зброї в листопаді.

Навмисні вбивства з використанням незаєрестрованої зброї у Донецьку та масова здача зброї українцями. Більше на відео

Зброя
Архів
Українці масово здають зброю
Про це на прес-конференції сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков.

З його слів, серед зданої зброї 305 одиниць вогнепальної зброї військового призначення, 222 одиниці - нарізної, спортивної і мисливської, 3 554 одиниць - гладкоствольної зброї й 51 одиниця - саморобної зброї.

Зі слів заступника міністра, громадяни також здали 202 одиниці холодної зброї й 1 736 одиниць спеціальних засобів, у тому числі 1760 газових пістолетів і револьверів, більше 113 тис. різних боєприпасів до вогнепальної зброї, 68 снарядів, 17 мін і 63 гранати.

Попков зазначив, що найбільше зброї здали в Києві й Донецькій області - по 338 одиниці, у Дніпропетровській області - 322 одиниці.

1703 одиниць зданої зброї передано на склади озброєння в управління МВС для утилізації, а 99 одиниць направлено на реалізацію в магазини.

Як повідомлялося, з 1 по 30 квітня українці добровільно здали правоохоронним органам 5156 одиниць вогнепальної зброї під час проведення місячника добровільної здачі зброї.

ВідеоУкраїнці масово здають зброю (ексклюзивне відео)

ВідеоУкраїнці здають зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: