Українці не хочуть нової ВР

Більшість українців не підтримує рішення Віктора Ющенка щодо проведення позачергових виборів до Верховної ради.

Про це свідчать результати соцопитуваня "Українського демократичного кола", проведеного на замовлення Інституту політики.

Зокрема, не згодні з рішенням президента щодо проведення ще одних позачергових виборів до ВР 78,3% респондентів, 13,6% вважають таке рішення правильним, а 8,1% опитаних не змогли визначитись з відповіддю.

Депутат у залі ВР
УНІАН
Українці проти дострокових виборів до Ради
Найбільший рівень підтримки рішення про проведення позачергових виборів на Заході України – за це висловилися 20,8% опитаних. Водночас дві третини мешканців (66,4%) Західного регіону не підтримують проведення позачергових парламентських виборів.

При цьому переважна більшість українців (60,2%) вважає, що найкращим шляхом виходу з політичної кризи в Україні є досягнення компромісу між політичними силами без проведення дострокових виборів.

Разом з тим, п’ята частка опитаних (19,6%) вбачає найкращий шлях виходу з кризи у проведенні дострокових виборів і парламенту, і президента. Інші шляхи виходу з політичної кризи мають значно менше прихильників: проведення дострокових виборів президента – 6,7%; проведення дострокових виборів до парламенту – 3,2%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: