Українці не можуть вилетіти з Гаїті

За словами українців, їх не можуть вивезти, тому що немає підтвердження з українського МЗС.

Троє українських електриків, які приїхали на острів Гаїті за приватними контрактами і опинилися в пастці після руйнівного землетрусу, так і не покинули зону лиха.

"Ми зв'язалися з нашими вертолітниками, але вивезти нас вони не можуть, тому що немає підтвердження з нашого МЗС. Паралельно посол України на Кубі говорить про те, що на Домінікані вертоліт готовий забрати нас. Але віз і нині там. У нас закінчилася вода, майже немає продуктів. У зруйнованій країні мародерство, багато опухлих трупів лежать серед вулиць, сморід від них жахливий", - повідомив один з "в'язнів" острова Юрій Шавлюк. За його словами, з візами проблем немає, і справа більше в бюрократії.

За словами Алі Кенгерлі, старшого менеджера ЗАТ "Українські вертольоти", чиї машини і пілоти працюють на Гаїті, затримка пов'язана з тим, що МЗС України звернулося до головного штабу ООН в Нью-Йорку з проханням дати дозвіл на те, щоб вертоліт, який підпорядковується тільки рішенням організації, вивіз українців із зони лиха.

"Льотчики чекають команди ООН. Це технічний момент", - сказав Кенгерлі. Коли вирішувалося це питання, на Гаїті день 18 січня лише починався, тоді як у Києві вже був вечір. Ймовірно, українці вже в безпеці.

Читайте також:

США відправили на Гаїті додаткові війська

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

Гаїті буде відновлюватися 10 років

На Гаїті у братських могилах поховали 70 тисяч жертв землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: