Українці не можуть заплатити кредити і йдуть на самогубства

Нерви почали здавати в українців, для яких кредити стали каменем на шиї, що тягнуть на дно.

Дехто з українців, через тяжку ситуацію з кредитами, приймає просте та водночас страшне рішення: в Україні вже зафіксували кілька випадків самогубств через неможливість розрахуватися з кредиторами.

Високосний рік Микола згадує із жахом. Із травмою хребта мама несподівано потрапила до лікарні, але грошей на лікування не було. І кредит став світлом в кінці тунелю. Далі несподівно Миколу витурили з роботи через кризу. Платити відсотки стало нічим. За кілька місяців у помешканні з'являються колектори, які пояснили, що 86 тисяч з урахуванням пені та несплачених відсотків перетворилися на 357 тисяч боргу. Після чергових відвідин Миколина мама не витримала.


За його Миколиними словами, коли сказали, що 357 тисяч потрібно повернути негайно, після цього мама наклала на себе руки...порізала вени на ногах.

Блакитне небо затягло хмарами над головами сотень тисяч українців, які планували не тільки на сьогодні, а й упевнено дивилися у день завтрашній. Життя в кредит - частина цього намальованого образу, пояснюють психологи. От тільки чарівне люстерко розбилося дуже швидко.


Психологи кажуть, що найнебезпечнішим ж початковий період, коли дефіцит інформації і не зрозуміло, як жити далі. У групі ризику - здебільшого чоловіки.

Психологи пояснюють це так - територія чоловічого успіху є зоною його ж страхів. Тому невдачі сильна стать переживає гостріше за жінок. Однак ліки від депресії у кожного під рукою - треба роззирнутися довкола, а позитивні емоції та віру у майбутнє можуть повернути рідні люди.

За словами психолога, потрібно зрозуміти, що будь-яка криза – це тимчасово, а не назавжди. І поставити собі ціль пережити її з мінімальними втратами. 

Докладніше про те, як криза впливає на українців - на відео ТСН.

Читайте також:

В США подружжя застрелило п'ятьох дітей і себе через втрату роботи

Поляк показав самогубство он-лайн

Поки батьки не бачать, діти накладають на себе руки

 

ВідеоКредити тягнуть на дно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: