Українці не знають, що таке "ЄС"

Попри виділення величезних коштів на інформування населення про Євросоюз, звичайні українці нічого не знають про ЄС.

ЄС
Україна готується підписати Угоду про асоціацію з ЄС
Поки Україна готується підписати Угоду про Асоціацію з Євросоюзом, більша частина звичайного населення не може навіть відповісти, що таке ЄС.

В Україні регулярно виділялися гроші на інформування населення щодо Євросоюзу та привілеїв членства у ньому. Зокрема, Міжнародний валютний Фонд ще у 2006 році дав Україні 500 тисяч доларів на так звану "Європейську програму".

На 2008-2011 роки тодішній прем'єр Янукович підписав цільову програму інформування громадськості з питань європейської інтеграції, на яку виділені 30 мільйонів гривень.

Цьогоріч 500 тисяч гривень були виділені також із держбюджету на таку ж інформаційну кампанію. Ці гроші пішли головним чином на погашення торішньої кредиторської заборгованості: Держкомтелерадіо зробило про ЄС 60 репортажів з Брюселя і Варшави.

Проте звичайне опитування на вулиці в одному з сіл поблизу столиці показало, що прості українці навіть не можуть відповісти, що таке ЄС, не кажучи вже про те, що несе їм членство в союзі.

Цього року на інформування населення не виділено ні копійки, адже урядовці помітили, що гроші йдуть куди завгодно, але не в діло. Нині скасовано посаду віце-прем'єр-міністра з питань європейської інтеграції.

Однак інтеграційний процес триває. Проходить уніфікація документів, зведення стандартів і законів.

Тільки в Євросоюзі про приєднання України поки говорити не готові. Так само, як не готові прості громадяни пояснити, що таке євроінтеграція.

Яких українців чекають у Євросоюзі – у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Євросоюз співпрацюватиме з будь-яким президентом України

Євросоюз відчуває глибоке роздратування від України

Євросоюз погрожує Канаді введенням візового режиму

На Євросоюз чекає тотальна ісламізація
 

ВідеоУкраїну тримають на порозі ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: