Українці пересідають на машини з перебитими номерами

Навіть під час кризи даішники радять не економити при купівлі автомобіля.

Україну заполоноли автівки-"привиди" з перебитими номерами. За неофіційною інформацією, в країні щонаймеше чверть мільйона машин-двійників. Найчастіше нелегальні авто - це дорогі престижні марки.

Навіть під час кризи даішники радять не економити при купівлі автомобіля. Не спокушатися нібито на дешевшу ціну і обов'язково перереєстровувати на себе. Жодних довіреностей! Або ж бодай перед купівлею перевірте авто в експертів Державтоінспекції. Якщо з'ясується, що авто нелегальне, його у конфіскують, та ще й порушать кримінальну справу.

На політичному Олімпі час від часу спалахують скандали: на "не зовсім легальних" авто їздять вітчизняні можновладці або їхній почет. Даішники не називаючи прізвищ натякають, що декого з високопосадовців викрили на автівках з перебитими номерами.

Машини-двійники в Україні з'являються з Польщі та Німеччини, зазвичай вони застраховані. І "крадуть" їх там часто за згодою справжнього власника, який отримує страховку. Є кілька варіантів, так би мовити, тіньової легалізації цих авто в Україні.

Машину вже ввозять під документи точнісінько такої ж, але розбитої. На імпортованій перебивають номери кузова або ж переварюють планку. Другий варіант - машину ввозять під авто-двійник. Під нелегальне авто роблять документи - такі, як у легального.

Спокуса заплатити менше - річ страшна. Правоохоронці розповідають, ща за за десять днів операції "двійник" було виявлено двісті сорок п’ять нелегальних автівок. Власники або навіть не здогадувалися, що з їхнім транспортом не все гаразд, або ж покладалися на щастя.

Якщо виявляють авто-двійник - його забирають на штрафмайданчик та порушують кримінальну справу. Словом, зекономивши на ціні машини та на перереєстрації, при якій відразу з’ясовується - чиста ця машина чи ні - можна залишитися і без груш, і без торби.

Читайте також:

З українських доріг приберуть знак "40"

"Візир" робить з ДАІшників імпотентів

Депутати збираються в чотири рази зменшити штрафи на дорогах

У Києві змінено правила паркування

ВідеоАвтівки-"привиди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: