Українці перші серед європейців за рівнем споживання спиртного

В Україні от-от вибухнуть масові алкогольні психози,- про це стурбовано говорять лікарі-наркологи. Українці вже не перший рік посідають перші позиції серед європейців за рівнем споживання спиртного.

Відділення інтенсивної терапії по всій країні переповнені пацієнтами. Гостра інтоксикація, алкогольний психоз, діагнози не відрізняються різноманітністю.

Найтяжчі випадки - від отруєння сурогатом. У перші дні Нового року на Дніпропетровщині затримали такого собі горілчаного магната – оковиту він розливав просто у своєму гаражі в Павлограді.

“Горілка виготовлялася в гаражі в умовах повної антисанітарії. Спирт низької якості змішувався зі звичайною водопровідною водою і потім його реалізовували”,- розповідає Євген Корнєв старший оперуповноважений управління податкової міліції у Дніпропетровській області.

Для особливого смакового букета підприємець додавав усе, що завалялося в гаражі. Вогненну рідину розливав у пляшки, ліпив етикетки і навіть акцизні марки. Горілка зі знижкою на місцевому базарі йшла нарозхват.

Головний лікар-нарколог Луганщини Микола Овчаренко з власного досвіду знає, що найсерйозніші випробування попереду. Вийдуть боком і випиті пляшки паленої, і зайві літри звичайної горілки. Запойні канікули рідко закінчуються вчасно.

Горілка
Пан Овчаренко дивується – українці ніколи у скрутні часи не тяглися до півлітра. І, навіть, розробив свою теорію, що в усьому винуватить 70 років радянської влади – саме вони, каже, зламали вікові традиції.

Торік британські економісти на новоріччя відставили чарки і взяли до рук калькулятори. Вони підрахували – прогули і післясвяткове пияцтво обходиться англійським компаніям у півтора мільярда доларів. Якби хтось узявся провести подібне дослідження в Україні – результати б приголомшили.

Але цього разу різдвяні канікули мають ще одну особливість – для десятків тисяч українців, які поповнили армію безробітних, вони триватимуть нескінченно довго.

Читайте також:

Спиртне продаватиметься цілодобово

9-річну дівчинку госпіталізували після того, як вона випила пляшку горілки

В Україні подорожчають пиво і горілка


ВідеоУкраїнці перші серед європейців за рівнем споживання спиртного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: