Українці підтримують "коаліцію трьох"

Українці підтримують "коаліцію трьох" і обрання Литвина спікером ВР.

Більшість громадян України підтримує створення коаліції у складі фракцій Блоку Юлії Тимошенко, блоку "Наша Україна – Народна самооборона" і Блоку Литвина і обрання лідера цього блоку Володимира Литвина головою Верховної Ради.

Про це сьогодні повідомив генеральний директор ТОВ "ФОМ-Україна" Олександр Бухалов на презентації результатів грудневого опитування громадської думки щодо ситуації, яка склалася в Україні.

Зокрема, за словами Бухалова, взагалі створення нової коаліції як шлях розв`язання політичної кризи в Україні підтримали 51,9% респондентів, тоді як позачергові вибори – 16,4%.

Більшість же у складі саме БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина хотіли б бачити 13,4% опитаних, тоді як за об`єднання БЮТ і Партії регіонів віддали голоси 11,4%.
У той же час, 44,2% громадян було важко з відповіддю або взагалі не змогли відповісти на питання про можливу конфігурацію коаліції.

Що стосується особи спікера, то тут, сказав соціолог, визначилися два лідери – Арсеній Яценюк (22,9%), що склав повноваження, і новообраний голова ВР Литвин (22,1%). Проте щодо першого, на думку експерта, це може бути інерційний результат, спровокований відставкою Яценюка., тоді як підтримка Литвина більш стабільна.
"Це два випадки, коли щодо спікера і щодо коаліції парламент відповів очікуванням виборців – це дуже важливо", - підкреслив Бухалов.

Опитування проводилося ТОВ "ФОМ-Україна" 7-20 грудня методом інтерв`ю за місцем проживання респондента. Було опитано 2 тис. громадян України віком від 18 років і старше в 160 населених пунктах. Похибка вибірки - 2,2%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: