Українці починають мерзнути: в країні дефіцит газу

В багатьох українських містах газу вистачає лише на опалення житлових будинків. І те не всіх.

Місцева влада Дніпропетровську, в якому проживають півтора мільйони людей, називає ситуацію з газом критичною. В місті немає жодних газових резервів.

Щоб не залишати населення без тепла, Дніпропетровськ обмежив постачання газу підприємствам. 20 промислових гігантів наразі поставлені перед питанням: або переходити на інше паливо, або зупиняти виробництво. Запасів мазуту та вугілля вистачить на 30 днів роботи.

У Києві тиск газу знизився вдвічі. "Київенерго" був змушений перейти на аварійні запаси мазуту, проте їх вистачить лише на два дні. Додаткові обсяги компанія обіцяє закупити найближчим часом.

Дефіцит газу відчули і в Запоріжжі. Місцева влада навіть офіційно про це сповістила. Шість промислових підприємств були переведені на резервні види палива, тому чиновникам вдалося вивільнити природний газ для потреб ЖКГ і частково стабілізувати тиск газу у газотранспортній системі міста та області.

Тим часом у Севастополі, у зв'язку з недостатнім тиском газу, 8 січня було припинено подачу гарячої води населенню.

Як зазначив начальник міського управління ЖКГ, останні "газові" події не можуть не позначатися на забезпеченні природним газом міста, "становище з газом достатньо серйозне".

Детальніше про проблеми, пов'язані з дефіцитом палива, дізнайтеся з сюжету ТСН.
ВідеоУкраїні не вистачає газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: