Українці повернулися із сектора Газа

Громадяни України, евакуйовані з Палестини кілька годин тому, без інцидентів приземлилися на рідній землі в міжнародному аеропорті «Бориспіль».

Сектор Газа
Lenta.ru
Українці нарешті повернулися, облишивши небезпеку.

Громадяни України, евакуйовані з Палестини кілька годин тому, успішно приземлилися на території нашої країни в міжнародному аеропорті "Бориспіль". Загалом повернувся 91 українець; 65 із них – малолітня дітвора.

Крім того, на українську землю благополучно ступив лапами сибірський кіт Малиш, якого палестинці не хотіли випускати зі своєї країни з причини відсутності ветеренарних довідок. "Він наш український громадянин. Я перед самим вильотом заявила, що без нього на борту моєї ноги не буде, якщо кіт не полетить з нами" - сказала "Сегодня" Ірина – власниця пухнастого громадянина України.

Бориспіль (Фото: thekonst.net)
Архів
Приземлення в Борисполі відбулося цілком успішно. (Фото: thekonst.net)

В аеропорту переселенців зустрічали не тільки родичі, що плакали від щастя, співробітники МНС і "швидкої допомоги", автобуси, які їх розвозили додому, але й міністр закордонних справ Арсеній Яценюк і міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич. За словами Шуфрича, в секторі Газа поки що залишилося 50 людей, що не схотіли покинути Палестину, але і МЗС і МНС готові будь-якої хвилини, допомогти їм евакуюватися, чого б це не коштувало скарбниці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: