Українці повертаються з Близького Сходу

Через загострення ситуації в секторі Ґаза до посольства України в Ізраїлі звернулися громадяни України з проханням вивезти їх за межі зони бойових дій.


Через загострення ситуації в секторі Ґаза Палестинської Національної Автономії до посольства України в Ізраїлі звернулися громадяни України, що мешкають у цьому регіоні, з проханням вивезти їх за межі зони бойових дій. 

Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, після вивчення ситуації Міністерство закордонних справ України звернулося до Міністерства оборони України з проханням розглянути можливість виконання спецавіарейсу з України до аеропорту однієї зі сусідніх з Ізраїлем країн та назад до України для евакуації українських громадян. 

Міністр оборони України Анатолій Гриценко невідкладно ухвалив рішення задіяти для проведення евакуаційної операції літак Ту -154 Б2 державного підприємства МО України “Українська авіаційна транспортна кампанія (УАТК)”. 

Вояки Організації визволення Палестини (Фото: AFP)
Останні події в секторі Ґаза змусили українців подумати про повернення (Фото: AFP)

Нині літак перебуває в повній готовності до вилету. Його завантажено провіантом, водою. Літак має на борту групу військових медиків. 

Як зауважив президент ДП МОУ «УАТК» Віталій Попов, екіпаж цього літака складається з найдосвідченіших льотчиків та має досвід проведення евакуаційних операцій, зокрема з африканського континенту. 

«Міністерство оборони в тісній взаємодії з міністерством закордонних справ України готове в будь-який час здійснити операцію з евакуації українських громадян з Близького Сходу, - наголосив міністр оборони України Анатолій Гриценко. – Усі засоби та можливості для цього ми маємо».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: