Українці "прикрили" Ангелу Меркель

Українські миротворці забезпечили прикриття канцлера Німеччини під час її візиту до Ліберії.

Гелікоптер МІ-8. Фото: airwar.ru
Архів
Вертоліт "Мі-8".
Українські миротворці 56 окремого вертолітного загону в складі місії ООН у Ліберії забезпечили прикриття з повітря кортежу канцлера Німеччини Ангели Меркель під час її візиту до африканської країни.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

За даними прес-служби, Меркель 7 жовтня відвідала Ліберію з офіційним візитом, метою якого було зміцнення зв'язків із урядом цієї африканської країни.

За повідомленням, відповідно до наказу командуючого силами Місії ООН у Ліберії генерал-лейтенанта Ісаак Обіакора, для забезпечення авіаційного супроводу й прикриття кортежу делегації, що налічував більш як 80 автомобілів, зі складу українського вертолітного загону було виділено 4 вертольоти Мі-24.

Вертольотами управляли найдосвідченіші льотчики українського миротворчого контингенту - командир загону льотчик 1-го класу полковник Володимир Пастухов, заступник командира загону льотчик 1-го класу підполковник Юрій Стороженко, командир вертолітної ланки льотчик 2-го класу майор Олександр Широкопояс і старший льотчик ланки льотчик 3-го класу майор Валерій Мальцев.

Ще два вертольоти Мі-8 перебували в базовому таборі в режимі десятихвилинної готовності до зльоту. Крім цього, один Мі-8 разом із групою швидкого реагування Місії ООН ніс бойове чергування на площадці "Готель Африка".

Також для організації взаємодії із силами безпеки в складі урядової колони діяли передові авіанавідники групи бойового управління загону майори Володимир Турянський і Олександр Пєшков.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: