Українці просять у Діда Мороза здоров'я і нормального президента

Серед найбажаніших подарунків на Новий рік українці назвали здоров’я, гроші, машини, стабільність, солодощі, квартири і алкоголь.

Більшість українців у "подарунок від Діда Мороза" бажає отримати здоров’я. Наступним за популярністю бажаним презентом на Новий рік стали гроші, а по 1% захотіли алкоголю та "нормального" президента.

За результатами опитування Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка, серед матеріальних цінностей респонденти найчастіше згадували гроші – 18%.

Автомобіль у подарунок хотіли б отримати 8% українців; побутову техніку – 7%, стабільність в житті, надію на краще життя, парфуми, косметику, одяг, взуття – по 5%; будинок, квартиру, солодощі, здійснення мрій, гарний настрій – по 4%; іграшки, добробут в родині, оплату відпочинку, поїздки, туристичні путівки – по 3%.

Крім того, по 1% зажадали собі "під ялинку" алкогольні напої і "нормального, чесного, гарного президента".

Водночас, за словами глави правління інституту Ольги Балакірєвої, переважна більшість опитаних (40%) вважають, що в наступному році матеріальне становище їхньої родини не зміниться. Натомість 26% респондентів сподіваються, що добробут їхньої родини дещо покращиться, і 9% вважають, що дещо погіршиться.

Значна кількість українців (70,6% опитаних) планують зустріти Новий рік вдома, у родинному колі, 13,8% збираються піти у гості. Лише 0,3% респондентів хочуть святкувати зустріч 2010-го за кордоном.

Масштабне національне соціологічне дослідження проводилось 11-18 грудня. Було опитано 10 тисяч 423 респонденти віком від 18 років в усіх областях України, а також в Криму та Києві. Дослідження проводилось у 114 містах, 67 селищах міського типу та 327 селах методом індивідуального інтерв’ю за місцем проживання. Приблизна похибка вибірки не перевищує 2%.

Читайте також:

У новорічну ніч Тимошенко з однодумцями вийде на Майдан

РПЦ запропонувала Наполеона як альтернативу "язичнику" Діду Морозу

На Новий рік в Україні буде сніжно

За рік Україна стала найбіднішою країною Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: