Українці стали рідше розривати шлюби

У Мін'юсті помітили позитивну тенденцію зменшення кількості розлучень. Цього року розірвали шлюбів на 15% українців менше.

В Україні триває тенденція до зменшення кількості розлучень.

За словами міністра юстиції Миколи Оніщука, статистика органів реєстрації актів цивільного стану громадян свідчить, що протягом першого півріччя поточного року в Україні розірвало шлюб 69 тис. подружніх пар.

Це на 15% розлучень менше, ніж за перші шість місяців 2008 року та на 20% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2007 року.

За словами міністра юстиції, показники першого півріччя поточного року підтверджують багаторічну тенденцію щодо поступового зменшення кількості українців, які виявляють бажання розірвати шлюб.

При цьому кількість розлучень традиційно на 20-40% менша, ніж кількість укладених шлюбів. Ця позитивна тенденція також є сталою і фіксується з року в рік. Наприклад, з початку поточного року в Україні було укладено понад 118 тис. шлюбів, що на 42% перевищує кількість розлучень.

Якщо виходити зі статистичних даних, найміцніші родини мешкають в Закарпатті, де кількість шлюбів у 2,5-3 рази перевищує кількість розлучень. Наприклад, у першому півріччі поточного року тут взяли шлюб 3803 пари, у той час як розлучилося лише 1142 пари.

Схожі показники з початку 2009 року зафіксовано у більшості західних регіонів країни. Зокрема, в Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях співвідношення кількості шлюбів до кількості розлучень склало 2,5 до 1.

Найбільше ж весіль за півроку було справлено у Донецькій (11093 шлюби), Дніпропетровській (8521 шлюб), Львівській (6852 шлюби), Харківській (6786 шлюбів), Одеській області (6760 шлюбів), у Києві (6395 шлюбів).

Такі показники, здебільшого, співвідносяться із кількістю населення, що мешкає у даних регіонах.

З цієї ж причини найбільша кількість розлучень була зареєстрована практично в тих же регіонах - у Донецькій (7248), Дніпропетровській (5548), Харківській області (4210) та у Київ (4343).

Читайте також:

Через 50 років Чернігівська область зникне з карти України

Українці стали вимирати повільніше

За час незалежності населення України скоротилося на 5 мільйонів

В Україні хочуть прирівняти вагітність до професії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: