Українці стали рідше виїжджати за кордон з турпоїздками

За минулий рік кількість українців, що виїжджають за кордон як туристи, скоротилася на 160 тисяч людей. Рідше стали відвідувати країни СНД і частіше відвідувати Євросоюз.

У минулому році кількість українських туристів, що виїхали за кордон, впала на 1,1% та становила 15,3 млн людей, що 164,6 тис. людей на менше, ніж в 2008 році.

Держслужба курортів і туризму зазначає, що виїзний туристичний потік зменшився за рахунок поїздок з метою організованого туризму й службових поїздок.

Менше туристів стали виїжджати до Німеччини, Польщі, Чехії, Єгипту та Росії. За їх рахунок кількість організованих поїздок зменшилася на 21%.

Кількість службових поїздок скоротилася на 9% за рахунок зменшення кількості українських туристів, що виїжджають у Єгипет, Словаччину, Туреччину, Росію та Польщу.

Проте більше українців стали їздити з приватними візитами до тієї ж Польщі, Німеччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

В 2009 році спостерігалося скорочення виїзного туристичного потоку в країни СНД (на 8%), у той час як в інші країни спостерігалося збільшення (на 16% у країни Європейського Союзу й на 26% - в інші країни).

Ріст виїзного турпотоку в країни ЄС відбувся в основному за рахунок росту кількості українських туристів, що виїжджають у Велику Британію, Польщу, Угорщину, Німеччину й Румунію, а скорочення виїздів у країни СНД відбулося за напрямками - Білорусь, Узбекистан і Росія.

Головними країнами виїзного туризму для українців в 2009 році стали Росія, Польща, Молдова, Угорщина, Румунія, Туреччина, Словаччина, Єгипет, Німеччина й Чехія. У цілому, до цих 10 країн українцями були зроблені 13,4 млн виїздів.

У 2009 році Україну відвідали 20,7 млн іноземних туристів, що на 18%, або на 4,6 млн. людей менше, ніж в 2008 році.

Читайте також:

Вчені знайшли найбільш безлюдне місце на Землі

Ізраїль погодився скасувати візовий режим з Україною

Українці очолили рейтинг марнотратів в елітних бутіках Франції 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: