Українці заблокували КПП на кордоні з Угорщиною

Система електронного підрахунку строків перебування іноземців в Угорщині викликала обурення у мешканців прикордонних областей України.

На угорському кордоні
На українсько-угорському кордоні
Автомобілі з українськими номерами повністю заблокували контрольно-пропускний пункт "Тісауйлак" на українсько-угорському кордоні.

Прикордонна служба Угорщина закликала угорських громадян, які перебувають на території України, скористатися іншими КПП.

За даними угорських ЗМІ, причиною блокади КПП сталі події 2 лютого, коли співробітники прикордонної охорони Угорщини відмовили у в'їзді в країну 20 українським громадянам.

Мешканці прикордонної області їхали до Угорщини в спрощеному порядку, що передбачено двосторонньою угодою про правила місцевого прикордонного руху.

Угорська ж влада мотивувала своє рішення тим, що українці перевищили законні терміни перебування в країні.

З січня 2010 року Будапешт запровадив систему електронного підрахунку термінів перебування іноземців в Угорщині. У випадку з українськими громадянами ці терміни не повинні перевищувати 90 днів за півроку.

Електронне стеження за термінами перебування українців в Угорщині викликало обурення у мешканців прикордонних українських областей. У середу були зроблені спроби заблокувати й інші КПП на українсько-угорському кордоні.

Читайте також:

У Чернівцях відкрили пам'ятник імператору Австро-Угорщини

Ющенко пообіцяв не гнобити угорців

Рада об'єдналася, щоб ввести візовий режим для Європи та США

Російські прикордонники застрелили українця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: