Регіони заборгували мільярди за спожитий газ

В Україні майже всі області не розраховуються повністю за спожитий газ.

На даний час в Україні не залишилось практично жодного регіону, який би повністю розрахувався за спожитий природний газ, заявив заступник глави Секретаріату президента Роман Безсмертний. Загальна сума цієї заборгованості, за даними СП, перевищила 4 млрд. грн. Заборгованість Києва становить 1 млрд. грн., Дніпропетровської обл. - 485 млн. грн., Донецької, - 459 млн. грн., Харківської, - 410 млн. грн., Одеської, - 180 млн. грн., зокрема 120 млн. грн. становить заборгованість населення.

"У нас залишилися два тижні. Необхідні активні дії уряду, оскільки адміністрації (на місцях) роблять все необхідне, щоб забезпечити платежі", - сказав заступник глави Секретаріату.

Він також відзначив, що якщо НАК "Нафтогаз України" своєчасно не розрахується за спожитий в лютому газ, то відповідно до підписаного контракту, буде переведений на режим передоплати.

Безсмертний також зауважив, що, наприклад, в Дніпропетровську в даний час рівень оплати за спожиті ЖКП, зокрема за газ, становлять 30%. Як одна з причин виникнення заборгованості, він назвав неплатежі з боку споживачів.

"Це говорить про те, що доходи населення зменшилися, і воно вже не може оплачувати ці послуги", - підкреслив він.

Як повідомлялося, днями ситуацію з теплопостачанням в Криму визнали надзвичайною, де через борги відключили опалення.

Також 18 лютого у мільйонному Дніпропетровську одночасно призупинили роботу усі котельні через зниження тиску газу. Ще вчора без опалення залишилися майже 600 з чотирьох тисяч міських багатоповерхівок. Подання тепла їм відімкнули місцеві тепловики, які пояснили, що це будинки–боржники, які заборгували понад 10 тисяч гривень кожен.


Читайте також:

У Дніпропетровську почався "льодовиковий період"

Крим без тепла: ситуацію визнали надзвичайною

Опалювальний сезон в Дніпродзержинську завершиться 1 березня

ВідеоРегіони заборгували мільярди за спожитий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: