Українці здають зброю

За десять днів місячника добровільної здачі зброї до органів внутрішніх справ населення добровільно здало понад 1500 одиниць вогнепальної зброї.

Пістолет і патрони
Найбільш активно зброю здають у Донецькій і Полтавській областях, а також у Києві.
За десять днів місячника добровільної здачі зброї до органів внутрішніх справ населення добровільно здало понад 1500 одиниць вогнепальної зброї, у тому числі 144 одиниці вогнепальної зброї військового призначення, 96 одиниць нарізної спортивної та мисливської, 1099 - гладкоствольної, 15 - саморобної та 47 одиниці іншої зброї.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Департамент зв’язків з громадськістю МВС України.

Крім того, громадяни здали 55 одиниць холодної зброї та 582 одиниці спеціальних засобів, у тому числі 495 газових пістолетів та револьверів, 23 пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами, які були придбані громадянами до офіційної їх реєстрації.

Також до правоохоронних органів здано понад 34 тисячі різних боєприпасів до вогнепальної зброї та близько 0,1 кг вибухових речовин, 8 снарядів, 4 міни та 10 гранат.

Найбільш активними виявилися громадяни Донецького регіону – здано 132 одиниці вогнепальної зброї, Полтавської області – понад 140 одиниць та мешканці столиці - 135. Водночас зброю здають доволі кволо в Житомирській області - здано лише здано 18 одиниць зброї, Чернівецькій - 11, Кіровоградській - 14 одиниць зброї .

500 одиниць добровільно зданої зброї передано на склади озброєння ГУ МВС, УМВС України для знищення, а 23 одиниці спрямовано на реалізацію.

Як вважають в ДЗГ МВС, названі цифри свідчать про позитивний вплив цієї операції на оперативну обстановку в державі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: