Українцям пропонують надіслати другу новорічне привітання від Ющенка

Кожен бажаючий може отримати новорічне привітання від президента України або відправити його друзям та рідним.

Українцям пропонують надіслати другу новорічне привітання від Ющенка

За допомогою сучасних можливостей інтернету кожен бажаючий може отримати новорічне привітання від президента України Віктора Ющенка особисто, або ж надіслати таке привітання другу.

Про це повідомляє сайт Ющенка.

Для отримання привітання потрібно лише ввести у відповідну форму номер телефону – і глава держави зателефонує до абонента з привітаннями.

Окрім того, на сайті можна також переглянути відеозвернення Ющенка до українців з нагоди Нового року.

Як відомо, президент Віктор Ющенко упевнений, що 2010 рік принесе Україні перемогу.

Про це він сказав у новорічному зверненні до українського народу.

"Завершується 2009 рік. Це був непростий рік. Він пройшов під знаком кризи. Але не криза визначала його події. Цей рік був багатий на події і щедрий на висновки. Ми, я вірю, вчимося оцінювати себе гідно, спокійно і без пафосу", - зазначив Ющенко.

"Ми витримали удар кризою. Ми будували стадіони і дороги, нові лікарні і школи. Ми добилися, що Євро-2012 буде в чотирьох містах України. Наші лікарі врятували тисячі життів. Ми разом звільнили з полону наших моряків. Ми уклали цілий ряд дуже успішних зовнішніх контрактів. Ми секторально об'єднуємося з ЄС", - нагадав президент.

Ющенко підкреслив, що в 2009 році "ми увійшли до енергетичного співтовариства і вперше в історії наблизилася до підписання угоди про асоціації з Європейським Союзом, де ключова складова - зона вільної торгівлі".

Президент знову висловив упевненість, що Україна буде в Європейському Союзі і НАТО.

"В нашій країні все більше народжується дітей. І в цьому життя", - наголосив Ющенко.

"Ці добрі речі є нашим життям і про них треба говорити, щоб перестати бути заручником темної гнітючої жовтої інформації. Говорити без пафосу, але з доброю думкою до народу і країни!", - додав він.

"Завершується ціла доба в нашому житті. Я пишаюся цим часом без пихи і без рожевої мрійності. Пишаюся свободою слова і свободою вибору, свободою для бізнесу, багатьма економічними показниками", - наголосив Ющенко.

"Сьогодні, думаючи про рік наступний рік, я звертаюся до нової української людини, що народжується в непростих іспитах і, можливо, неспокої. Нічого не бійся. Йди упевнено вперед. Ти переможеш. Наша сила, сила нашого народу, його держави, демократії і культури - могутня, могутніша за будь-які внутрішні і зовнішні небезпеки. Ніщо не поверне нас в болотяні моря... Ми будемо жити в безпечній, захищеній і процвітаючій державі ", - сказав Ющенко.

"Я звертаюся до кожного з нас, шановні співвітчизники. Усе буде добре. Ми стали іншими. Назад не повернемося. Віримо в нашу силу. Віримо в себе. Ніяких сумнівів. Будемо упевнені в тім, що 2010 рік принесе нам перемогу", - відзначив президент.

Читайте також:

Тимошенко "продовжила" новорічну прикмету для себе на 5 років

Ющенко привітав українців із Новим роком і Різдвом

Ющенко їде зустрічати Новий рік на захід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: