Українцям сподобалося рішення Януковича

Результати опитування свідчать, що більшість українців схвально ставляться до виходу Партії регіонів з переговорів щодо коаліції.

Більшість українців підтримують позицію лідера Партії Регіонів Віктора Януковича щодо виходу із коаліційних переговорів.

Про це свідчать результати телефонного експрес-опитування громадян, проведеного 7 червня Інститутом Горшеніна, щодо заяви Януковича про недоцільність виборів президента у Верховній раді й про необхідність створення нової коаліції тільки після президентських виборів.

Згідно з цими даними, позицію лідера Партії регіонів позитивно оцінили майже дві третини респондентів (63,7%), негативно – 12,4%.

При цьому згідно з результатами телефонного опитування, яке проходило трохи раніше, - з 3 по 6 червня, 79,3% українців виступають проти продовження повноважень діючої Верховної ради й лише 7,1% - за.

Телефонне опитування проводилося з 3 по 6 червня 2009 року в усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. Всього було опитано 1500 респондентів віком від 18 років. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 2,8%.

Нагадаємо, Віктор Янукович заявив, що президент України має бути обраний всенародно, а досвід переговорів з БЮТ про створення широкої коаліції буде використано після президентських виборів.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенкозаявила, що голова Партії регіонів Віктор Янукович "поставив крапку" в переговорах про створення широкої коаліції.Тимошенко повідомила, що задля ефективної протидії впливу світової економічної кризи об'єднатися в широку коаліцію погодились БЮТ, Партія регіонів, Блок Литвина та більша частина НУ-НС, всупереч чуткам про об'єднання двох найбільших політичних сил.

Глава уряду також заявила про намір брати участь у президентських виборах. "Я іду на президентські вибори і переможу! Я вірю і знаю, що українська політики колись буде чистою і чесною. Влада буде сильною та непродажною", - заявила прем'єр.

Крім того Тимошенко заявила, що її політична сила виступала категорично проти обрання президента у парламенті та пролонгації повноважень Верховної Ради.

Читайте також:

Тимошенко заперечує, що планувала обирати президента в Раді

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

Тимошенко сподівається змінити Конституцію після виборів

Янукович вирішив: обирати президента буде народ
 

ВідеоЗвернення Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: