Українцям заборонять пиячити в літаках

Рада пропонує ввести штрафи від 8,5 тис до 17 тис гривень для осіб, які вживають алкоголь у літаку.

Верховна рада України розгляне законопроект, який пропонує заборонити вживання алкоголю в літаках вітчизняних авіакомпаній при здійсненні внутрішніх регулярних і чартерних міжнародних рейсів.

Відповідний проект закону 1 вересня зареєстрував у парламенті депутат від БЮТ Богдан Губський.

Зокрема, законопроектом передбачено заборонити пасажирам перебувати на борту літака у стані алкогольного й наркотичного сп'яніння або під дією інших небезпечних речовин, а також заборонити продаж, безкоштовне надання або поширення алкоголю в літаку.

При виявленні таких фактів перевізник зобов'язаний їх припинити, скласти відповідний протокол і передати його в правоохоронні органи.

Крім того, пропонується ввести відповідальність у вигляді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8,5 тис до 17 тис гривень) для осіб, що вживають алкоголь у літаку.

Також запропоновано ввести штраф від 50 тис до 70 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 0,85 млн до 1,19 млн гривень) для перевізників, які надають або поширюють алкоголь у літаках.

У разі повторного порушення перевізником протягом року після накладення штрафу законопроектом передбачено штраф розміром від 70 тис до 100 тис неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (від 1,19 млн до 1,7 млн гривень) і анулювання ліцензії на здійснення авіаційних перевезень.

Читайте також:

Тимошенко зняла заборону на вживання алкоголю в своєму літаку

Українським водіям можуть дозволити алкоголь за кермом

Літак Путіна врізався в стовп в аеропорту Гданська

Німецький пілот напився за штурвалом та заблукав у небі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: