Україну чекає дефолт, якщо вона не отримає кредит від МВФ

Європейський експерт переконаний, що Україна летить у стіну на швидкості 150 км на годину.

Директор Європейського центру міжнародної політекономії Фредрік Еріксон приголомшений рішенням Верховної Ради щодо пакету антикризових законопроектів.

"Україна має усвідомити, що вона летить у стіну на швидкості 150 км на годину" – заявив Еріксон у інтерв'ю “Німецькій хвилі”, коментуючи відмову депутатів ВР голосувати по законопроектах, ухвалення яких вимагає МВФ.

За словами Еріксона, нині триває політична гра, як в Україні так і між Україною та МВФ. Водночас, у найближчому майбутньому в України буде іще більше труднощів, ніж вона нині має, адже у наступні 2 місяці буде зібрано набагато менше податків.

"Якщо ж Київ не отримає грошей МВФ, відбудеться дефолт", зауважує експерт.

Водночас, за його словами, в Україні багато людей спекулюють на цьому і вважають, що Київ усе одно отримає ці кошти. Адже дефолт може сильно вдарити по західних банках, які працюють в Україні, а це, в свою чергу, по економіці інших країн Європи. Тож, мовляв, керівники держав Заходу не допустять дефолту в Україні.

Втім, така аргументація є хибною, вважає Фредрік Еріксон. “Я не думаю, що це буде достатнім аргументом для МВФ для видачі позики”, - каже економіст.

Водночас, він додає, що останнє слово у цій ситуації ще не сказане.

Читайте також:

S&P: економіка України обвалиться на 12%, але швидко оживе

Криза поглинула Уолл-стріт

"Січневий ефект" розсіявся: світові біржі знову почали падати

Євросоюз готує комплексну допомогу Україні
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: