Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україну може охопити вогнем, рятувальники оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки

Причиною масштабних пожеж у лісах і на торфовищах зазвичай є людська легковажність або навмисні підпали.

В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки.

За даними гідрометцентру, цими вихідними в Україні утримається надзвичайна пожежна небезпека – 5-го класу, тому значно збільшується і ризик виникнення численних пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях, повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Лише з початку року таких загорянь виникло вже понад 16 тисяч.

ВідеоУ Чорнобилі рятувальники повністю загасили пожежу

Щоб побороти вогонь в Рудому лісі, авіація скинула на осередки займання майже 320 тонн води. Радіаційний фон в нормі. Нагадаємо, пожежа в зоні відчуження почалася 5 червня із згоряння сухої трави. Вогонь швидко перекинувся на лісовий масив та охопив майже 10 гектарів.

У Чорнобилі рятувальники повністю загасили пожежу

Рятувальники зазначають, що причиною масштабних пожеж у лісах, на торфовищах та на сміттєзвалищах зазвичай є людська легковажність або взагалі навмисні підпали. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття у лісах або спалюючи його на присадибних ділянках.

Тож, зважаючи на те, що пожежонебезпечний період наразі перебуває у своїй активній фазі, Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції