Україну обурили слова Лукашенка про вошивість її влади

Міністерство закордонних справ України заявило, що висловлювання білоруського президента є "безпрецедентно некоректними".

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що обурені висловлюваннями президента Білорусі Олександра Лукашенка про владу України. МЗС наголосило, що висловлювання ці є "безпрецедентно некоректними".

Як відомо, у вівторок 26 квітня Лукашенко, коментуючи свій неприїзд до Києва на заходи з приводу 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи, заявив, що в української влади "вистачає вошивості". У тій же промові Лукашенко обізвав президента Європейської комісії Жозе Мануела Баррозу "козлом".

Як зазначають в МЗС України, аварія на Чорнобильській АЕС є трагедією, яка об'єднує три сусідніх і дружніх народу - українців, білорусів і росіян, і пам'ять про жертви радіаційної катастрофи повинна бути консолідуючою ланкою для наших країн.

"Саме з цих міркувань виходив президент України Віктор Янукович, запрошуючи своїх колег - президентів Росії та Білорусі - разом вшанувати пам'ять загиблих в результаті вибуху на ЧАЕС саме в той день, коли сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства ", - йдеться в коментарі департаменту інформаційної політики МЗС.

У міністерстві також запевнили, що в цьому заході "не було і не могло бути" ніякої політики.

"У цей день будь-які сварки та взаємні претензії тотожні танців на кістках. Тим більше, обурення викликають безпрецедентно некоректні коментарі президента Білорусі Олександра Лукашенка", - зазначили у відомстві, підкреслюючи, що особисті образи неприйнятні в спілкуванні між людьми, особливо, якщо образливі висловлювання адресуються державним діячам.

У МЗС пожалкували, що, "на жаль, підходи офіційного Мінська до відносин з ЄС, з багатьма іншими учасниками міжнародного співтовариства останніми місяцями все менше відповідає нормам міжнародного спілкування".

Натомість українська держава та український народ непохитні у своєму дружньому ставленні до білоруського народу, запевнили у МЗС.

Читайте також:

Лукашенко звинуватив українську владу у "вошивості"

Лукашенко пообіцяв дати відсіч Заходу: не дамо нас нагнути

Патріарх Кирило побажав, щоб кордон ніколи не розділяв Україну, Росію та Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: