Україну переконували не називати окупанта в резолюції ООН щодо Криму — Клімкін

Однак, Україна пішла на "максимальний текст".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україну просили зробити резолюцію ООН щодо порушення прав людини в Криму м'якшою.

"По-перше, деякі спочатку нас переконували зробити резолюцію слабкішою, тобто, не мати дуже чіткого визначення, що є тимчасовою окупацією, не брати до уваги, хто здійснив цю окупацію, не мати чіткого заклику, що нам потрібен доступ ООН до території окупованого Криму", — сказав Клімкін, передає Ліга.net.

Але, за словами Клімкіна, Україна таки пішла на "максимальний текст". 

"Ми знаємо, що Росія визначила одним із ключових пріоритетів вбити цю резолюцію. Причому для цього використовувалися і процедурні трюки — не голосувати за жодні резолюції вчора", — сказав міністр.

Нагадаємо, у третьому комітеті Генасамблеї ООН щодо прав людини ухвалили українську резолюцію щодо Криму, дарма що Білорусь намагалася заблокувати розгляд усіх резолюцій.

Зазначимо, що у представленому в ООН проекті резолюції від України пропонують засудити порушення прав людини, дискримінацію жителів Криму, кримських татар зокрема, з боку російської окупаційної влади

ВідеоПривласнення Криму Росією в ООН уперше назвали окупацією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: