Україну похвалили за якість підготовки до членства в НАТО

Комісія "Україна-НАТО" позитивно оцінює кроки України на шляху до членства в НАТО.

Учасники засідання комісії "Україна - НАТО" на рівні міністрів закордонних справ позитивно оцінюють виконання Україною річної національної програми з підготовки до членства в НАТО.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.

Відповідно до повідомлення, засідання комісії "Україна-НАТО" завершилося.

"Учасники форуму всебічно обговорили виконання Річної національної програми України (РНП) на 2009 рік. Загалом позитивно оцінивши досягнуті результати в новому форматі продовження реформ, союзники підтвердили готовність нарощувати темпи й якість відповідної роботи в наступні роки", - сказано в повідомленні.

Під час зустрічі міністр закордонних справ Петро Порошенко підкреслив прагнення України продовжувати трансформації в рамках виконання програми, спрямовані на досягнення міжнародних стандартів функціонування держави й суспільства, які існують у країнах-членах НАТО.

Учасники засідання привітали активну взаємодію України з НАТО в підтримці міжнародного миру й безпеки й підтвердили готовність до розширення практичного співробітництва в різних сферах, зокрема у сфері реагування на надзвичайні ситуації, у сферах науки й техніки, екології, кіберзахисту, боротьби з корупцією.

Крім того, Порошенко подякував Міжнародному секретаріату НАТО, країнам-членам НАТО за надану ними допомогу в подоланні епідемії грипу в Україні.

Під час засідання окрему увагу було також зосереджено на питанні підготовки нової стратегічної концепції НАТО.

У повідомленні також сказано про те, що представники країн-членів НАТО позитивно оцінили прагнення України зробити свій внесок у процес розроблення стратегічної концепції.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен позитивно оцінює готовність України до здійснення внутрішніх реформ.

Читайте також:

Генсек НАТО: Україна готова до реформ

3 грудня в Брюсселі відбудеться засідання Україна-НАТО

Кабмін схвалив програму вступу України до НАТО

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: