Україну протягом дня засипатиме снігом. Прогноз погоди на 13 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подекуди очікуються хуртовини та снігові замети.

Український гідрометцентр попереджає про складні погодні умови в неділю, 13 листопада. У західних та Житомирській областях – сильні снігопади, снігові замети.

У більшості північних областей мокрий сніг, подекуди з дощем, вдень сильні опади. На решті території дощі, в центральних областях з переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади. В Україні, крім Півдня та Сходу, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, на Півдні місцями 25 м/с, у західних та північних областях хуртовини.

Температура протягом доби у західних областях 0-5 градусів морозу. У північних областях від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. У центральних областях +1…+6°С. У східних областях вночі 1-6 градусів морозу, удень +3…+8°С. У південній частині вночі +4…+9°С, удень +9…+14°С.

погода 13.11.2016
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 13 листопада

У Києві 13 листопада йтиме мокрий сніг, удень сильний мокрий сніг. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви північно-східного вітру, хуртовини. Температура протягом доби близько нуля градусів.

У Львові в неділю прогнозують сильні снігопади та снігові замети, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, поривчастий, хуртовини. Температура протягом доби –1…–5°С.

У Дніпрі 13 листопада йтимуть дощі, подекуди з переходом у мокрий сніг. Удень сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах можлива ожеледиця. Вітер південно-східний, східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі +2…+4°С, удень +5…+7°С.

В Одесі завтра протягом доби йтиме сильний дощ. Вітер південно-східний, помірний, пориви 15-20 м/с, місцями 25 м/с. Температура вночі +6…+8°С, удень +10…+12°С.

У Харкові в неділю йтимуть дощі, подекуди з переходом у мокрий сніг. Удень сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах можлива ожеледиця. Вітер південно-східний, поривчастий. Температура вночі –1…–3°С, удень +4…+6°С.

У Карпатах 13 листопада прогнозують сильні снігопади, снігові замети, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер північний, сильний. Температура протягом доби –3…–7°С. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції