Україну рекламують у Європі

Україна запустила на зовнішній інформаційний ринок рекламну кампанію свого зимового туристичного потенціалу.

Заступник міністра культури і туризму Михайло Кулиняк повідомив, що в межах рекламної кампанії "Україна запрошує", яка стартувала 2007 року, вже виготовлено 15- та 30-секундні проморолики про зимовий відпочинок "Україна. Для закоханих у сніг". 

Демонстрація роликів в ефірі закордонних телеканалів EuroNews і NGC стартує 13 грудня і триватиме до кінця 2007 року. 

Карпати взимку
УНІАН
Європейським туристам уже показують чарівність Карпат на телебаченні та зі сторінок журналів.
Заплановано по 80 показів на кожному каналі. У грудневому номері видання "Readers Digest" уже було опубліковано рекламний матеріал із закликом "Україна запрошує". 

Видання вийшло тиражем 800 тис. екземплярів у Німеччині, 435 тис. - у Франції, 108 тис. - в Італії. 

У п'ятьох найближчих закордонних країнах зимову туристичну Україну представлять інформаційно-рекламні матеріали на біг-бордах. Їх розмістять в Хорватії, Угорщині, Словаччині, Польщі й Чехії. 

На масштабну кампанію "Україна запрошує", покликану формувати туристичний імідж держави, 2007 року виділили 8,5 млн.грн. бюджетних коштів. 

"Якщо порівняти з рівнем фінансування туристичної галузі в інших країнах, то ми поки що у фінансовому плані дуже відстаємо, але вдячні державі і за ці кошти. Ми будемо гідно, не якимсь кустарним способом представляти Україну закордоном, і сподіваємося, що в 2008 році держава виділить на фінансування програми суму, не меншу, ніж цього року", - сказав Кулиняк. 

Рекламно-інформаційна програма "Україна запрошує" розрахована на десять років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: