Україну відвідає директор Міжнародного військового штабу НАТО

Джо Годдеріж зустрінеться з керівництвом Міністерства оборони України та проведе переговори.

В Україну з триденним візитом 7 квітня прибуде делегація Північноатлантичного альянсу на чолі з директором Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенантом Джо Годдеріжем.

Як повідомили у Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України, у рамках візиту 8 квітня у Києві відбудуться штабні переговори між делегацією Міжнародного військового штабу НАТО та українською військовою делегацією, яку очолюватиме заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

У ході переговорів сторони планують обмінятися думками стосовно ключових аспектів і майбутніх перспектив військової співпраці між Україною і НАТО. Також Кабаненко та Годдеріж обговорять можливі шляхи покращання співпраці та підвищення оперативних спроможностей Збройних Сил України.

По завершенні переговорів директор Годдеріж здійснить візит ввічливості до начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Івана Свиди.

Цього ж дня представники делегації Міжнародного військового штабу НАТО планують відвідати та ознайомитися з роботою Ситуаційного центру Головного командного центру Збройних Сил України та Об’єднаного оперативного командування Збройних Сил України.

9 квітня запланована двостороння зустріч директора Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенанта з міністром оборони України Михайлом Єжелем.

Також Годдеріж планує відвідати у Києві Національний університет оборони України, де ознайомиться з роботою Центру імітаційного моделювання та Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності.

Читайте також:

Позаблоковий статус коштуватиме Україні 60 мільярдів доларів

Генсек НАТО підтвердив можливе майбутнє членство Грузії та України в альянсі

Шредер: вступ України в НАТО зашкодить стабільності в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: