Україну відвідає голова Ради Федерації РФ

Програмою візиту передбачені зустрічі голови Ради Федерації РФ з керівниками країни та представниками депутатського корпусу.

Наступного тижня очікується візит до України голови Ради Федерації РФ Сергія Міронова. Про це йшлося в ході зустрічі першого заступника голови Верховної ради Олександра Лавриновича з тимчасово повіреним у справах Російської Федерації в Україні Всеволодом Лоскутовим.

За словами Лоскутова, програмою візиту передбачені зустрічі Міронова з керівниками країни та представниками українського депутатського корпусу. Також російський дипломат нагадав про запланований на кінець липня візит до України його святості глави РПЦ Патріарха Кирила, повідомляє прес-служба Верховної ради.

Лавринович підкреслив, що для України візит патріарха стане "знаковим" і запевнив, що "наші співвітчизники із пошаною зустрінуть високого гостя".

Також у рамках зустрічі сторони порушили питання щодо можливості проведення восени цього року спільного засідання глав зовнішньополітичних відомств обох країн у рамках роботи українсько-російської Міждержавної комісії на рівні глав держав з обговоренням питань співробітництва прикордонних регіонів за участі представників цих адміністративних територій. При цьому наголошувалося на доцільності участі у запланованих заходах представників законодавчих органів обох країн.

Крім того, в ході зустрічі велика увага приділялась напрямкам розвитку українсько-російських двосторонніх відносин. Серед іншого, співрозмовники дійшли згоди щодо необхідності активізації роботи Міжпарламентської комісії зі співробітництва Верховної Ради та Федеральних Зборів РФ.

Торкаючись проблематики двостороннього стратегічного партнерства, представники обох країн висловили переконання у доцільність продовження дії "Великого договору".

Лавринович в цьому контексті наголосив на необхідності дотримання державницьких підходів, координованих дій та обопільного інтересу по всьому спектру взаємин.

Читайте також:

МЗС України критикує Росію за тиск на ОБСЄ щодо мови

РФ закликала Європу розібратися з російською мовою в Україні

Черномирдін привселюдно послав українського політика на три букви

Обама готовий поступитися Москві і відкласти вступ України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: