Україну виключили з переліку країн, у яких спостерігається зростання антисемітського насильства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідну резолюцію розглядали у Світовому єврейському конгресі.

Українській делегації під час засідання виконкому Світового єврейського конгресу у понеділок, 19 листопада, вдалося скасувати включення України до списку країн, в яких спостерігається зростання антисемітського насильства.

Про це у коментарі ТСН.ua повідомив відомий радянський дисидент та голова Асоціації єврейських громадських організацій та громад України Йосиф Зісельс.

За його словами, у понеділок в Парижі виконком Світового єврейського конгресу під час щорічного засідання розглядав низку резолюцій, які надходять і всі разом збираються спеціальним комітетом по резолюціях. Цей комітет нині очолює глава канадської єврейської громади Моше Ронен.

"Ми вранці отримали проекти резолюцій і, коли почалося обговорення резолюції №2 про зростання антисемітського насильства в різних країнах, ми з [екс-главою адміністрації президента, віце-президентом Всесвітнього єврейського конгресу, президентом Єврейської конфедерації України Борисом] Ложкіним виступили проти внесення України до списку країн, де спостерігається антисемітське насильство. Головуючий виключив Україну і всі проголосували за резолюцію без України", - зазначив Зісельс.

Представник української єврейської громади уточнив, що невідомо, хто ініціював включення України до цього переліку.

Нагадаємо, у жовтні голова фастівського відділення всеукраїнського об’єднання "Свобода" Юрій Горбинко розмістив на своїй сторінці у соцмережі антисемітський допис. Після розголосу пост зі сторінки політика зник, проте встиг викликати обурення представників українського єврейського комітету.

Відео В Україні зростає антисемітизм та знову з'являється фашизм – Долінський

Директор Українського єврейського комітету Едуард Долінський відзначає зростання антисемітських настроїв в країні, зокрема й серед представників націоналістичних організацій. Антисемітизм та пригнічення ромів, вважає Долінський, - це перші кроки до фашизму.

В Україні зростає антисемітизм та знову з'являється фашизм – Долінський

Залиште свій коментар

Вибір редакції