Україну внесли до списку країн, яким можуть дозволити в'їзд до ЄС - Euronews

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бразилія, США та Росія не входять до "білого списку".

Україну внесли до списку країн, яким від початку липня можуть дозволити в'їзд до Євросоюзу. Про це йдеться в проєкті рішення про відкриття зовнішніх кордонів ЄС.

Відповідний текст робочого документу 26 червня оприлюднило видання Euronews з посиланням на дипломатичні джерела у Брюселі.

Наразі з'явився повний список країн, які планують включити до "білого списку", тобто - дозволити перетинати кордони ЄС. У цьому списку налічується 54 країни. Серед них - Україна. 

З інших європейських країн, що не входять до ЄС, кордони можуть відкрити мешканцям Чорногорії, Андорри, Сербії, Боснії, Албанії, Грузії.

Щоправда, список ще не остаточно затверджений, до того ж, точаться дискусії з приводу дати відкриття кордонів ЄС. "Джерела сумніваються у відкритті кордонів вже від 1 липня та кажуть, що згода (між членами ЄС) не буде досягнута вчасно", - йдеться у публікації.

Раніше повідомлялося, що кордони ЄС та шенгенської зони залишаться закритими для українців і після 1 липня. Станом на 24 червня, України не було в списку країн, із якими ЄС дозволить відкрити кордони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції