Україну восени чекає криза неплатежів за ЖКГ

Підвищення тарифів точно не приведе до виправлення ситуації з платежами в галузі ЖКГ. Проблема накопичуватиметься.

Україну восени чекає криза неплатежів за житлово-комунальні послуги. Такий прогноз зробив заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький, коментуючи неконтрольоване підвищення тарифів на ЖКГ місцевою владою.

Як повідомили у прес-службі АМС, за словами Голобуцького, криза неплатежів буде найбільш актуальною пізньою осені, в розпал виборчої кампанії. "Підвищення тарифів точно не приведе до виправлення ситуації з платежами в галузі ЖКГ. Проблема накопичуватиметься і виллється пізньою осені в розпал підготовки до зимового опалювального сезону і президентських виборів. При цьому представники місцевих органів влади всю провину врешті-решт перекладатимуть на уряд, який, в особі Міністерства з питань житлово-комунального господарства, вчасно не втрутився в таку волюнтаристську затію", - вважає експерт.

На думку Голобуцького, Міністерство ЖКГ має зайняти активну і жорстку позицію щодо проблеми підвищення тарифів місцевою владою на послуги ЖКГ. "Як мінімум, чиновники ЖКГ можуть дати експертну оцінку обгрунтованості тарифної політики. А як максимум, – очолити процес судового оскарження таких рішень місцевих органів влади", - заявляє замдиректора АМС.

Він зазначає, що пасивна позиція МінЖКГ призводить до того, що негатив за неадекватні рішення, як у випадку з мером Києва Леонідом Черновецьким, лягає, зокрема, і на уряд. "При цьому абсолютно дивує позиція чиновників, які не можуть не розуміти, що підвищення тарифів виллється жорстким посиленням кризи неплатежів", - підкреслив Голобуцький.

Читайте також:

У Черновецького пропонують штрафувати киян за невчасну оплату комунпослуг

У Черновецького оскаржили призупинення дії підвищених комунальних тарифів

Суд скасував підвищені комунальні тарифи в Києві

Кличко закликає киян повстати проти тарифів на житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: