Україну з ЄС зблизить меморандум про ноу-хау, що ратифікує парламент Греції

Парламент Греції ратифікує меморандум про ноу-хау для зближення України з ЄС.

Грецький парламент наступного тижня ратифікує укладений між міністерствами закордонних справ України та Греції меморандум про надання ноу-хау для зближення з ЄС.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив міністр закордонних справ Греції Дімітріс Друцас.

"Україна, безперечно, європейська країна. Це визнала Європейська рада. Після закінченням переговорів щодо угоди про асоціацію між ЄС і Україною, на яких був відзначений значний прогрес, ваша країна зробить важливий крок, що наближає її до принципів та стандартів ЄС. Україна вже користується особливими відносинами з ЄС. Вона один з партнерів Східного партнерства і займає в ньому видатне місце", — підкреслив міністр.

Він також запевнив, що Греція підтримає всі зусилля Києва щодо повного скасування візового режиму з Євросоюзом, "але ця процедура має суворі передумови і передбачає значні реформи".

"Ми вже побачили користь від скасування візового режиму на прикладі наших балканських сусідів. Це не лише туризм. Це крок, який зближує народи, культивує світ і забезпечує розвиток", — додав він.

Як повідомлялось, Верховна Рада прийняла поставнову про відносини України з ЄС, чим поставила крапку в дискусії про вступ України до Митного союзу. В даній постанові європейська інтеграція визначається одним із головних зовнішньополітичних пріоритетів нашої держави, і основним першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів та підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС як невід'ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте також:

Росія попередила Україну про наслідки дружби з Європою

Україна віддала пріоритет євроінтеграції перед Митним Союзом

Янукович назвав головну перешкоду для євроінтеграції

Україна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

Банкрутство Греції буде мати "ефект доміно"

Президент ЄС передрікає розпад Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: