Україну заливатиме дощами ще тиждень, а Карпати вже засипає снігом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україну заливатиме дощами ще тиждень, а Карпати вже засипає снігом

В Україні дощитиме ще тиждень / Facebook

Безхмарне небо над Україною прогнозують аж на початок жовтня.

Україну буде заливати дощами ще як мінімум тиждень, а українці змушені через погоду коригувати свої плани і сидіти вдома, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найпопулярніша нині фраза українців про погоду – "набридло". Навіть київський Хрещатик, який у вихідні - традиційне і наймасовіше місце відпочинку - зараз майже безлюдний.

Ті ж, хто зрештою зважився вийти надвір, радше не прогулюються, а пливуть. Найбільше нарікань на зіпсовані плани, а популярними елементами гардеробу стали дощовики, гумові чоботи і парасольки.

Синоптики пророкують ще один тиждень дощів

Синоптики пророкують ще один тиждень дощів

Водночас, за словами синоптиків, дощі продовжаться. В понеділок у північних областях, а у вівторок у східних областях можливі сильні дощі. Досить такого дискомфорту додасть і поривчастий вітер на території України.

Найхолодніше найближчими днями буде у Західних областях – до +6. А в Карпатах температура буде близько нуля і мокрий сніг. Наприклад, на Говерлі сніговий покрив вже сягнув позначки в 50 сантиметрів.

Для решти ж України середня температура буде +10 і як мінімум ще цілий тиждень. Повернення безхмарного неба очікується вже на початку жовтня.

Як повідомлялося раніше, в цьому році бабине літо до України може і не прийти.

Іван Гребенюк, Валентина Доброта. ТСН, 1+1

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація