Україну знову відправлять на карантин: Данілов анонсував більш жорсткі заходи через нову хвилю COVID

Дата публікації
Перегляди
64к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україну знову відправлять на карантин: Данілов анонсував більш жорсткі заходи через нову хвилю COVID

Лікарі вважають, що коронавірус незабаром перетвориться на сезонне захворювання.

Нові коронавірусні штами "Дельта" та "Лямбда" викликають занепокоєння, адже вважаються дуже небезпечними. Найближчим часом ситуація може погіршитися, що призведе до посилених заходів безпеки. 

Про це на брифінгу повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"У світі з'явилися нові коронавірусні штами - "Дельта" та "Лямбда". Вони викликають занепокоєння через питання розповсюдження на території України. Найближчим часом Кабінет Міністрів запровадить додаткові заходи реагування на цю загрозу, адже небезпека стосується не тільки дорослого населення, а й дітей. Попередні результати соціологічного дослідження показують, що 33% населення України вже мають імунітет до коронавірусної хвороби. Але це не привід для того, аби відмовлятися від обмежувальних заходів, які пропонують лікарі", - зазначив секретар РНБО. 

Олексій Данілов додав, що сьогодні в деяких країнах спостерігають нові спалахи коронавірусної хвороби, особливо після футбольних матчів. В Україні ж - курортний сезон, де багато відпочивальників, та різноманітні музичні фестивалі:

"Хочу звернутися до усіх: найближчим часом Кабмін запровадить більш жорсткі заходи, які саме - поінформує міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко", - зазначив Данілов. 

Нагадаємо, в Україні посилюють контроль держави над видобутком корисних копалин. Визначено 137 видів сировини та корисних копалин, які на сьогоднішній день будуть перебувати під особливим контролем. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
64к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація