Укренерго пообіцяло дати Криму світло протягом 24 годин

Ремонтні бригади "Укренерго" приступили до виконання ремонтних робіт

Керівництво Херсонської області повідомляє, що енергетики 31 грудня почнуть ремонтні роботи на ЛЕП "Каховська – Титан", якою постачається електрика до Крим.

Про це йдеться у повідомленні Херсонської ОДА з посиланням на начальника управління інформполітики державного підприємства "Укренерго" Зиновія Буцьо.

За його словами, станом на 17.00, 31 грудня, ремонтні бригади "Укренерго" приступили до виконання ремонтних робіт на ПЛ 220 "Каховська-Титан". За словами Буцьо, ремонтні бригади вже закінчили демонтаж зруйнованої електроопори.

Плановий термін виконання необхідних робіт на об'єкті – 24 години. За сприятливих умов відновлення працездатності ПЛ можливе до кінця поточної доби.

Як відомо, 30 грудня, вночі, у районі села Богданівка Каховського району в результаті спрацювання системи релейного захисту було перервано постачання електроенергії по лінії 220 ПЛ "Каховська-Титан", у результаті чого подача електроенергії до АР Крим повністю призупинена.

Два райони Херсонської області Каланчацький та Чаплинський заживлено за резервною схемою. За висновками експертів вибухотехнічної служби, яка працювала на місці аварії - опору пошкоджено внаслідок вибуху.

Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії та енергомостом із Кубані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: