Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Укргідрометцентр обіцяє посушливе та спекотне літо з температурою до 40 градусів

Найспекотнішими будуть липень і серпень

Цьогорічне літо в Україні буде дуже спекотним, а дощів очікується мало. У липні-серпні стовпчики термометрів показуватимуть 35-40 градусів.

Про це повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, пише "Інтерфакс-Україна".

"У нас практично щоліта відбувається зростання температури, вона стає дедалі вищою. Плюс 35-40 градусів – це та межа, яка буде у більшості областей України в липні-серпні", - сказав Кульбіда.

Улітку "температура або вища за норму, або значно вища за норму в центральних і південних регіонах України", зазначив керівник Укргідрометцентру. За прогнозами, в червні очікується перевищення норми температури на 1-1,5°С, у липні - на 1-1,5°С (на Прикарпатті - на 2-2,5°С), у серпні – на 1,5°С. Кількість опадів протягом літнього періоду буде меншою за норму.

Уже нині, на початку травня, майже на всій території України спостерігається підвищений рівень (5-й клас) пожежної небезпеки.

Значне зниження температури розпочнеться в другій половині вересня.

ВідеоЯк уникнути шкідливого впливу спеки - кардіолог і терапевт Ольга Скуратович

Цього року практично не було "м'якої" весни. Одразу прийшла спека. Як такі перепади впливають на організм і як до них адаптуватися? Розкаже Ольга Скуратович - кардіолог, терапевт Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №3.

Як уникнути шкідливого впливу спеки - кардіолог і терапевт Ольга Скуратович

як врятуватися від спеки. інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції