Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" і компанія Aselsan спільно виготовлятимуть турецькі засоби зв'язку в Україні

Це вже не перша угода між компаніями.

Компанія "Спецтехноекспорт", яка входить до концерну "Укроборонпром" підписала з компанією Aselsan угоду про спільне виготовлення турецьких засобів радіозв'язку. 

Про це повідомили у прес-службі "Укроборонпрому".

"Державна компанія "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні. Домовленості планується реалізувати за механізмом офсетних зобов’язань між компаніями. Налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дозволить Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку", - йдеться у повідомленні.

Меморандум підписали під час міжнародної виставки "Зброя та Безпека", на якій український концерн демонстрував останні розробки, широкий спектр озброєння, військової техніки та продукції військового та подвійного призначення. 

Першу угоду між "Укроборонпромом" та турецькою компанією було укладено ще 2016 року, коли на потреби Міністерства оборони в Україну розпочалися постачання радіостанцій. 

Протягом 9 місяців 2018 року підприємства ДК "Укроборонпром" передали українським військовим понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки. Понад 2000 з них - нове та модернізоване озброєння. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції