Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" майже вдвічі скоротив кількість працівників і змінив кадрову структуру

Тепер концерн працюватиме за кластерною системою.

Державний концерн "Укроборонпром" на 40% скоротив кількість персоналу, змінивши кадрову структуру компанії. 

Про це повідомили у прес-службі компанії. 

Незважаючи на скорочення чисельності персоналу, необхідна функціональність концерну лишається. Серед інших скорочено три посади заступника генерального директора компанії. Це відбулося за планом реформування "Укроборонпрому" і за згоди Наглядової ради.

Після того, як спеціально створена комісія відібрала найкращих фахівців для продовження роботи, на державному концерні тепер працює близько 180 осіб. А кошти, заощаджені в процесі оптимізації адміністративної ланки, підуть на активізацію дослідно-конструкторських робіт, розвиток інноваційних проектів, виробничих потужностей та забезпечення соціальних гарантій працівників підприємств.

Нова структура кадрової системи будуватиметься за принципом кластерів (концентрація однакових або подібних підприємств, які доповнюють одне одного). Кожен кластер "Укроборонпрому" контролюватиметься окремим дивізіоном, що має покращити систему управління, активізувати інноваційний розвиток.

Вже створено дивізіон бронетанкової техніки, дивізіон високоточної зброї та боєприпасів, дивізіон радіолокації, радіозв‘язку та спеціального приладобудування, дивізіон суднобудування та морської техніки, на заключній стадії формування – дивізіон авіабудування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції