Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" планує масштабне будівництво заводу з виготовлення боєприпасів

Проектна документація та кошторис вже у Кабміні, наразі чекають на виділення коштів.

Державний концерн "Укроборонпром" готовий розпочати будівництво заводу з виготовлення боєприпасів і наразі чекає виділення коштів із державного бюджету.

Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов в прямому ефірі 5-го каналу, повідомляє прес-центр ДК "Укроборонпром".

Як наголосив очільник держконцерну, проектна документація і кошторис для будівництва заводу вже давно готові й направлені до Кабміна. Загалом - понад 10 варіантів. Як тільки Уряд ухвалить відповідне рішення "Укроборонпром" зможе розпочати роботу у цьому напрямку.

"Ми створимо сучасне виробництво боєприпасів, яке відповідатиме всім міжнародним стандартам. Значні потужності дозволять не лише повністю задовольнити потреби збройних сил України, але й постачати продукцію на експорт. А це - стабільні валютні надходження до держбюджету. Отже, ми компенсуємо виділені кошти", - заявив Романов.

За його словами, Україна потребує власного виробництва боєприпасів. Єдиний такий вітчизняний завод перебуває у Луганську, на тимчасово окупованій території. Україна поки не може розраховувати на його потужності. До того ж технологічні можливості підприємства давно застаріли і не відповідають новим вимогам.

"У нас є інноваційні технології для виготовлення боєприпасів, але досі ми не мали у розпорядженні відповідної виробничої бази. Будівництво заводу дасть нам певну незалежність: ми вироблятимемо не лише новітню зброю, а й снаряди для неї", - зазначив він.

Гендиректор концерну також аргументував необхідність власного боєприпасного виробництва, навівши приклад світового досвіду – 40-60%  такої продукції виготовлять холостою, задля системного навчання військових. Таким чином виробництво постійно буде мати замовлення.

Нагадаємо, "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння.

Раніше повідомлялося, що державний концерн "Укроборонпром" представляв інноваційні розробки українського військово-промислового комплексу  на Міжнародній виставці озброєнь, технологій безпеки та засобів захисту "EUROSATORY-2016" в Парижі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції