Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" поскаржився на недофінансування: заводи відправляють у вимушені відпустки

Концерн офіційно заявив, що виділені кошти не покривають програму розвитку армії.

Державний концерн "Укроборонпром" заявив, що муситиме відправити у неоплачувану відпустку більшість колективу Львівського бронетанкового заводу. Як йдеться у заяві концерну, на такий крок вони йдуть через брак бюджетного фінансування.

"Станом на сьогодні можливості "Укрборонпрому" в кілька разів перевищують можливості державного бюджету України. Так, ми виконали державне оборонне замовлення на 100%, тобто віддали армії все, що вона замовляла. Але давайте говорити чесно: наше ДОЗ у кілька разів менше за обсяг коштів, передбачених програмою розвитку ОПК України. Говорячи простою мовою, держава здатна закривати лише мінімальні потреби, без інвестицій у виробництво, без інвестицій у технології. Для порівняння – оборонний бюджет Росії майже 50 млрд дол, він більший за весь консолідований бюджет України", – зауважили в концерні.

В "Укроборонпромі" кажуть, що вживають заходів, аби мінімізувати брак бюджетних коштів за рахунок інвестицій, спільних підприємств, трансферту технологій, наукових розробок та наголошують, що для розвитку оборонної галузі необхідно нарощувати експорт.

"Кожен проданий на експорт танк – це кілька танків для нашої армії коштом платників податків інших країн. Цю просту аксіому мають запам'ятати всі. Експорт дозволяє нам масштабувати виробництво, вкладати в нові верстати, навчати людей, піднімати їхню експертизу. Критикувати його можуть лише неуки та відверті вороги української незалежності", – заявили в "Укроборонпромі".

Нагадаємо, нещодавно концерт відзвітував про результати роботи за минулий рік - протягом дев'яти місяців "Укроборонпром" передав українським військовим 6209 одиниць озброєння та військової техніки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції