Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні концерн святкує п'ятиріччя.

До свого п'ятиріччя держконцерн "Укроборонпром" влаштував велику презентацію новітньої української військової техніки, яку показали секретарю РНБО Олександру Турчинову, міністру оборони Степану Полтораку та начальнику Генштабу Віктору Муженку.

Зокрема, було продемонстровано перший український бойовий безпілотник "Горлиця", що розробляється на "Антонові". Обіцяють, що на озброєння він поступить вже наступного року.

"Це буде перший вітчизняний тактичний безпілотний комплекс, який, в тому числі, може нести засоби враження. Практична відстань його польоту становитиме більше 1000 км", - зазначається у інформаційному повідомленні концерну.

Також показали дистанційно керований мінібронетранспортер "Фантом", який має денний та нічний комплекси прицілювання. Вони дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. Запас ходу становить до 20 км, керування здійснюється за захищеним радіоканалом або через волоконний кабель довжиною 5 км. "Фантом" здатен транспортувати боєкомплекти, евакуйовувати поранених з поля бою та виконувати бойові здавання.

Було презентовано дослідний зразок нового бойового модуля "Вій" для вже відомих українцям "Дозорів-Б". Він призначений для ураження воїнів піхоти, транспортних засобів, наземних об'єктів та по повітряних цілях на висотах до 1000 м. Робота модуля здійснюється дистанційно на відстані до 50 м. Прицільна дальність до 2 км., темп стрільби – 3400 пострілів на хвилину.

На додачу показали інші розробки концерну - новий 60-мм міномет за стандартами НАТО, авіаційні ракети Р-27, що виготовлені з вітчизняних комплектуючих, снайперську зброю та бронетанкову техніку.

Нагадаємо, "Укроборонпром" повністю обходиться без комплектуючих з Росії. При цьому обсяги виробництва на підприємствах концерну зросли втричі.

Досягення Укроборонпрому в 2015 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції