Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна виконала контракт на постачання "Оплотів" до Таїланду

Україна виконала контракт на постачання "Оплотів" до Таїланду

Контракт завершено попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії.

Контракт з Королівством Таїланд щодо постачання бойових танків "Оплот-Т" успішно завершено. Про це повідомляється на "Укроборонпром".

Зазначається, що крайня партія машин успішно пройшла випробування у замовників. Найближчим часом її відправлять до Таїланду.

За словами генерального директора ДК "Укроборонпрому" Павла Букіна, контракт виконувався попри нечесну конкуренцію Росії. Він також наголосив, що ця угода допомогла Україні отримати певні валютні надходження до свого бюджету.

"Контракт виконувався попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії. Ми вдячні нашим стратегічним партнерам із Таїланду за мудре розуміння проблем, з якими зіткнулась Україна, і за віру, що Україна здатна подолати штучні перепони, зведені на шляху наших взаємин", – підкреслив Павло Букін.

Він також зазначив, що завершення тайського контракту допомогло налаштувати концерн на виробництво танків для ЗСУ, а виробничі потужності підприємства отримали повне завантаження. Але повідомляється, що спочатку слід оновити деякі комплектувальні.

Відео Білий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

Державний департамент США затвердив комерційну ліцензію на експорт в Україну снайперських гвинтівок "Баррет", боєприпасів до них та необхідних деталей і аксесуарів вартістю 41,5 мільйонів доларів. Водночас, у документі нічого не йдеться про продаж важкого озброєння, зокрема, протитанкових систем "Джавелін", про постачання яких раніше просив український уряд.

Білий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

"Ми готові інтегрувати в "Оплоти" для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема, прицільний комплекс та систему управління вогнем", – заявив Павло Букін.

Також зазначається, що планується модернізація Т-64 для уніфікації з "Оплотами". Ця уніфікація зменшить вартість виробництва "Оплотів" та модернізації Т-64.

Повідомляється, що роботи, які виготовляють танки, були виготовлені на "Заводі ім. Малишева", який входить до складу ДК "Укроборонпром".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українська армія безкоштовно отримає від США протитанкові комплекси Javelin, а також інше оборонне озброєння на суму $ 350 млн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції