"Укроборонпром" вперше модернізує бронеавтомобілі "Хамві" за технологією США

Підприємство концерну підписало контракт. 

Держпідприємство "Спецтехноекспорт" вперше підписало контракт з американською компанією щодо поставки в Україну модернізованих згідно з програмою SCTV бронеавтомобілів HMMWVs "Хамві".

За даними ДП, це стало першим прикладом виробничої співпраці між американською оборонною компанією та українською військово-промисловою індустрією. 

Повідомляється, що контракт передбачає виробництво та поставку в Україну трьох "високозахищених бойових тактичних автомобілів", а також можливість використання запатентованих технологій Textron Systems для самостійної модернізації автомобілів "Хамві" на підприємствах "Укроборонпрому".

"Програма модернізації SCTV передбачає встановлення повністю броньованої моноблокової капсули з V-подібним днищем, що серед доступних на сьогодні технологій забезпечує найвищий рівень захисту екіпажу в автомобілях цього класу. Крім того, модернізація двигуна та удосконалення підвіски забезпечують високу продуктивність і мобільність бронеавтомобіля", - пояснили в ДП.

Раніше повідомлялося, що "Укроборонпром" показав модернізовану снайперську гвинтівку. Гвинтівка призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю майже 1200 м. Початкова швидкість пострілу складає 870 м/с, а гранична відстань польоту кулі – 2 км. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: