Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" може поширити пілотний проект пересувних пунктів на всю країну

Наразі успішні результати продемонструвала одна область.

На Чернігівщині "Укрпошта" запустила пілотний проект пересувних сервісних точок. Керівництво цьому радіє, а от листоноші та селяни занепокоєні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У село Скугарі пошта приїхала, водій у бронежилеті – отже, пенсію привезли. "Зараз іще краще: я прийшла, отримала і піду купити те, що мені потрібно. Дуже вдячні", - подобається новація Ользі Криволап. Тетяна Данилець сплачує за світло, листи відправляють до Польщі, тобто послуги доступні різноманітні. "Продаємо і газети, і товар. Надаємо всі поштові послуги. Приймаємо листи, посилки, приймаємо поповнення мобільних операторів", - розповіла Валентина Мельниченко.

Відео"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

"Укрпошта" масово скорочує людей, відділення. А заодно і збитковість. На Чернігівщині запустили пілотний проект пересувних поштових точок. Такі самі, що й звичайні, але в автомобілях. Наразі їх 23. Керівництво радіє: це вигідніше, ніж тримати людей, орендувати приміщення у селах, де менше двох тисяч жителів. А от листоноші та клієнти - занепокоєні. 

"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

Керівниця, листоноша і водій за тиждень об’їдуть найменших 16 сіл Чернігівського району.Там тримати пошту у приміщенні нерентабельно. Новим графіком роботи задоволені не всі, але за місяць роботи поштомобілі показали фінансову вигоду. Тож до вересня Чернігівщиною їздитимуть уже 130 таких машин, і це допоможе звільнити 200 людей із підприємства. Частину переведуть на інші посади. Чутки, що з ними буде так само, дійшли до Баришівського району Київщини – 27 керівників відділень квапляться на нараду, бо їм уже дорікали за збитковість. Але дирекція заспокоює: на Київщині автопошти ще не на часі. "Ми змінюємо графік роботи відділень. Ніяких скорочень у Баришівці чи ще якомусь районному центрі не буде", - пояснив Йосип Борнак.

Тим не менше, пристрасті вирували в селі Перемога, де на стаціонарній пошті утворилася черга, бо люди почули, що її закривають. Листоноша Валентина Дзюбенко, окрім листів і газет, пакує гречку і вафлі – підтримує рентабельність. З цим гамузом має проїхати 15 кілометрів за зарплату 2 тисячі. "Нам говорять: якщо ви більше будете товару продавать, то і зарплата буде вище", - пояснила вона.

Як повідомлялося, раніше у липні президент Петро Порошенко відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень "Укрпошти" в сільській місцевості та припинення надання послуги із виплати пенсій.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції