Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" планує закрити відділення у невеликих селах

Уже рік такий проект працює на Чернігівщині.

"Укрпошта" хоче запустити у невеликих селах пересувні відділення замість звичайних.

Про це заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, передає Громадське.

Експеримент із впровадження мобільних відділень у Чернігівській області вдався, а тому його варто розширити на інші регіони України. На Чернігівщині для цих потреб закупили 138 автомобілів підвищеної прохідності та з нуля набрали персонал, бо працівники старих відділень відмовилися переходити на нові умови роботи. Вартість проекту складає близько 80 млн грн.

За словами Смілянського, мобільні пересувні відділення – хороший спосіб покрити територію України. "Поштові відділення у селах, в яких проживає менше двох тисяч населення, завжди будуть збиткові. Тому, по-хорошому, цей проект має бути розширений на всю територію України", – сказав він. Пріоритетними для такого проекту будуть Київська, Вінницька і, можливо, Полтавська області.

Утім, для запуску проекту необхідні інвестиції. Їх зараз немає. Хоча один із міжнародних банків готовий видати кредит на 800 млн грн під низькі проценти.

Як повідомлялося раніше, від 1 травня нинішнього року "Укрпошта" підвищить тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень. Підвищення стосується відправлень "дрібний пакет" і "мішок М". З наступного місяця вартість зросте на 0,5 долара – з 2 до 2,5 доларів.

Нагадаємо, минулого року на Чернігівщині запустили пересувні відділення "Укрпошти".

Відео"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

"Укрпошта" масово скорочує людей, відділення. А заодно і збитковість. На Чернігівщині запустили пілотний проект пересувних поштових точок. Такі самі, що й звичайні, але в автомобілях. Наразі їх 23. Керівництво радіє: це вигідніше, ніж тримати людей, орендувати приміщення у селах, де менше двох тисяч жителів. А от листоноші та клієнти - занепокоєні. 

"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

Залиште свій коментар

Вибір редакції